Kaśka InkFerno

Tatuuję w stylu neotradycyjnym, urozmaicając go wieloma kontrastami. Specjalizuję się w tatuowaniu fauny, wciąż szukam na nią nieoczywistych wizji. Kontrastowe i mocno nasycone barwy, które ubieram w neosecesyjne wykończenie, to mój znak rozpoznawczy.

Janek

Z Lublina do Płocka, taką daleką drogę musiał pokonać, żeby powstało miejsce pełne pasji - FAMILY INK. Ponad dwadzieścia nagród na Polskich i zagranicznych konwencjach. Style w których się czuje dobrze to: Neo Traditional, New School, Old School, Neo/Classic Japan.

Asmena

Odkąd sięgam pamięcią miałem dużo styczności z ołówkiem i kartką. Style, w których czuję się najlepiej to dotwork, lineart, cartoon, ale nie oznacza to, że inne są mi obce Koniecznie sprawdzajcie moje pracki i widzimy się na miejscu!

Kriss

Wykonuje czarne tatuaże realistyczne oraz portrety ale posiadam wiele autorskich projektów, które chętnie wykonam na skórze.

Karolina

Siemanko! Nazywam się Karolina. Z kredkami polubiłam się już od najmłodszych lat swojego życia, więc warto było poświęcić ten czas na to, aby znaleźć się tak w cudownym miejscu jak Familyink 🖤 i zacząć rysować wam po skórze ✌️

BzyQ

Siema! Tu BzyQ. Tatuowanie to od dawna moja pasja, ale cały czas stawiam na rozwój. Jeżeli marzy ci się tatuaż w stylu anime - wal śmiało!

Daniel Bless

Pracuję w rożnych stylach i moje umiejętności są dość wszechstronne dlatego jestem w stanie wykonać każdy tatuaż na najwyższym poziomie.

Igor

Tatuażem zajmuję od ponad 10 lat. Specjalizuję się w tatuażu realistycznym kolorowym oraz czarnym. Chętnie wykonam też cover up.

Kaśka InkFerno

Kontrastowe i mocno nasycone barwy, które ubieram w neosecesyjne wykończenie, to mój znak rozpoznawczy.

Natasza

Praktykuję od kilku miesięcy ale stworzyłam już wiele dzieł na ludzkiej skórze. Jeżeli lubisz mroczne klimaty, zapraszam do mnie.