Napraw błędy młodości

Laserowe usuwanie tatuażu

Masz stary, rozmyty, nieudany lub po prostu wstydliwy tatuaż, który spędza Ci sen z powiek i potajemnie marzysz by pozbyć się go raz na zawsze lub pokryć czymś przyjemniejszym dla oka? Spokojnie, nasz zespół się tym zajmie! To co ma zostać pogrzebane, zostanie pogrzebane na wieki wieków ;). W studiu Family Ink dysponujemy super nowoczesnym sprzętem - laserem Q-switch, który skutecznie rozprawi się z niejednym starym i niechcianym tatuażem.

Laser Q-switch ND Yag za pomocą bardzo krótkiego (nanosekundowego) impulsu emituje dużą dawkę energii. Energia ta rozbija cząsteczki tuszu na jeszcze mniejsze cząsteczki, które stopniowo wydalane są z organizmu, a pozostałe zostają wchłonięte przez organizm i bezpiecznie wydalone z niego przez układ limfatyczny.Za pomocą określonej długości fali decydujemy o tym, jaką barwę usuwamy. Laser ten posiada źródło światła o dwóch długościach fal światła, każda jest przeznaczona do innego koloru i rodzaju tuszu. (1064 nm oraz 532 nm).

Napraw błędy młodości

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Nie jesteś zadowolona ze swojego makijażu permanentnego? Jest zbyt ciemny? Rozlany? A może po prostu Ci się znudził i chciałabyś wykonać go jeszcz raz, tylko nieco w innym kształcie/kolorze?

Nie ma problemu !
Pozbędziemy się także Twojego starego makijażu permanentnego.
Proces usuwania PMU, a także wytrącanie się cząsteczek ze skóry przebiega identycznie jak przy procesie usuwania tatuażu.
Zabieg jest wykonywany we wrażliwych partiach twarzy, dlatego też w okolicach usuwanego makijażu może wystąpić obrzęk skóry oraz pojawić się widoczne zaczerwienienie, które z czasem słabnie.
Mamy to szczęście współpracować z najlepszymi w swojej dziedzinie gabinetami medycyny estetycznej. Dlatego jesteśmy w stałej konsultacji z ekspertami w dziedzinie PMU.

01.

Jak to wygląda

01.

Czas zabiegu uzależniony jest od powierzchni usuwanego tatuażu, a także od ilości przerw na rzecz klienta. Szacunkowo zabieg trwa od 10min do 30/40 min. Podczas wizyty nasz wykwalifikowany pracownik opowiada o przebiegu całego procesu, dopasowuje końcówkę głowicy lasera, a klient otrzymuje specjalnie chroniące wzrok okulary. Po całym zabiegu klient otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące procesu gojenia.

02.

Jak to działa

02.

Emituje światło o określonej długości fali w postaci niezwykle szybkich impulsów o bardzo wysokiej energii. Impulsy te są selektywnie pochłaniane przez barwnik tatuażu, zamieniając energię świetlną na energię cieplną. W wyniku tego procesu barwnik zostaje rozbity na drobne cząsteczki i powoli metabolizowany. A następnie usunięty z organizmu w sposób całkowicie naturalny. 👉🏻Laser Nd Yag Q-Switch charakteryzuje wysoka moc i duża skuteczność w usuwaniu wielobarwnych pigmentów - jest idealny do obróbki ciemniejszych kolorów tuszu (czarny, niebieski i zielony), ale także jaśniejszych, gdyż fala o długości 532nm poradzi sobie także z czerwonym, pomarańczowym i żółtym.
Ten laser to minimum ryzyka:
poparzeń, bliznowców, hipopigmentacji

03.

Co później

03.

Czas gojenia skóry po zabiegu jest to okres 4-6 tygodni. Przez cały ten czas nasza skóra pracuje aby pozbyć się tuszu, co w efekcie skutkuje rozjaśnieniem tatuażu. Ilość sesji usuwania uzależniona jest od wielu czynników, m.in. wielkości tatuazu, wieku tatuażu, ilości pigmentu, kondycji tatuażu.

Kontakt

+48 512 678 475
biuro@familyink.pl
ul. Wyszogrodzka 29a,
09-402 Płock

Regulamin

1. Postanowienia ogólne

1.1. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu.
1.2. Płatności przyjmowane są tylko gotówką.
1.3. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku w formie zdjęcia/wideo oraz jego przetwarzanie w celach marketingowych.
1.4. Prosimy przychodzić na sesję bez osób towarzyszących.
1.5. Osoba niepełnoletnia może zostać poddana zabiegowi wyłącznie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Zgoda musi zostać podpisana osobiście, tego samego dnia, po akceptacji projektu. Osoba niepełnoletnia musi mieć ukończone 16 lat.

2. Wybór artysty

2.1. Wybierając artystę sugeruj się tym, co byś chciał wytatuować, każdy z nich ma swój indywidualny styl. Galerię prac artystów znajdziesz na stronie studia, na Instagramie oraz Facebooku.
2.2. Jeśli nie wiesz u kogo chciałbyś się tatuować - zapraszamy na indywidualną konsultację do naszego salonu lub do kontaktu.

3. Terminy

3.1. Każdy z tatuatorów posiada odrębny terminarz. Termin sesji ustalany jest indywidualnie.

CAŁY REGULAMIN