Nasza oferta

Tatuaże

W naszym studio mozesz spotkać artystów specjalizujących się w różnorodnych stylach od realizmu, przez kubizm i oldschool, po sketch i neotrad. Wykonamy dla Was duże rozbudowane kompozycje jak i delikatne kobiece motywy.

W celu dostarczenia Wam jeszcze większej bazy tatuatorów często gościmy w naszym studio artystów z różnych zakątków Europy. Jeśli nie macie sprecyzowanego pomysłu na tatuaż, napiszcie do nas. Chętnie przedstawimy Wam swoje propozycję.

Bezpieczeństwo

Chcemy by każdy czuł się u nas jak w domu. Jeśli nie jesteś zdecydowany co do wzoru/miejsca tatuażu, czy po prostu nie wiesz czy chcesz go wykonać, przyjdź do nas do salonu na bezpłatną konsultację .

Twórczość

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych- napisy, portrety, krajobrazy, małe tatuaże, kolorowe, czarno-białe, wszystko jesteśmy w stanie zrealizować . Wkładamy całe serce w to co robimy, każdy projekt i jego realizacja sprawia nam nieziemską frajdę.

FamilyInk

Za priorytet stawiamy sobie rodzinną atmosferę. Chcemy by każdy czuł się u nas jak w domu. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub po prostu nie wiesz czy chcesz go wykonać, przyjdź do nas do salonu na bezpłatną konsultację.

Oryginalność

Nasi artyści wykonują tatuaże na podstawie własnych projektów. Nigdy nie kopiujemy czyiś prac. Kopiowanie pracy porównywalne jest z kradzieżą. Tatuaż jest na całe życie, dlatego chcemy aby był zawsze wyjątkowy i niepowtarzalny.

Janek

Z Lublina do Płocka, taką daleką drogę musiał pokonać, żeby powstało miejsce pełne pasji - FAMILY INK. Ponad dwadzieścia nagród na Polskich i zagranicznych konwencjach. Style w których się czuje dobrze to: Neo Traditional, New School, Old School, Neo/Classic Japan.

Asmena

Odkąd sięgam pamięcią miałem dużo styczności z ołówkiem i kartką. Style, w których czuję się najlepiej to dotwork, lineart, cartoon, ale nie oznacza to, że inne są mi obce Koniecznie sprawdzajcie moje pracki i widzimy się na miejscu!

Kriss

Wykonuje czarne tatuaże realistyczne oraz portrety ale posiadam wiele autorskich projektów, które chętnie wykonam na skórze.

Karolina

Siemanko! Nazywam się Karolina. Z kredkami polubiłam się już od najmłodszych lat swojego życia, więc warto było poświęcić ten czas na to, aby znaleźć się tak w cudownym miejscu jak Familyink 🖤 i zacząć rysować wam po skórze ✌️

BzyQ

Siema! Tu BzyQ. Tatuowanie to od dawna moja pasja, ale cały czas stawiam na rozwój. Jeżeli marzy ci się tatuaż w stylu anime - wal śmiało!

Daniel Bless

Pracuję w rożnych stylach i moje umiejętności są dość wszechstronne dlatego jestem w stanie wykonać każdy tatuaż na najwyższym poziomie.

Igor

Tatuażem zajmuję od ponad 10 lat. Specjalizuję się w tatuażu realistycznym kolorowym oraz czarnym. Chętnie wykonam też cover up.

Kaśka InkFerno

Moje serce od dawna zajęte jest przez sztukę jaką jest tatuaż. Dziaram w różnych stylach, w poszukiwaniu tych ulubionych!

Natasza

Praktykuję od kilku miesięcy ale stworzyłam już wiele dzieł na ludzkiej skórze. Jeżeli lubisz mroczne klimaty, zapraszam do mnie.

Kontakt

+48 502 623 622
biuro@familyink.pl
ul. Wyszogrodzka 29a,
09-402 Płock

Regulamin

1. Wybór artysty

Wybierając artystę sugeruj się tym co chciał/a byś wytatuować , każdy z nich ma swój styl :). Galerię prac naszych artystów możesz zobaczyć na stronie naszego studia, bądź na instagramie. Jeśli nie wiesz u kogo chciał/a byś się tatuować zapraszamy na osobistą konsultację do naszego salonu, lub do kontaktu na naszym fanpage’u.

2. Terminy

Każdy z tatuatorów posiada indywidualny terminarz sesji . Czas oczekiwania na sesję wiąże się z różnorodną bazą projektów naszych artystów jak i również z rozmaitą grupą klientów, do których dostosowujemy projekt.

3. Ceny tatuażu

Każdy z artystów ma swój przedział cenowy całodniowej sesji, tj. 7-8 godzinnego spotkania. Cena każdego wzoru ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości oraz stopnia skomplikowania wzoru. Często w naszym studio pojawiają się projekty promocyjne, o których zawsze z przyjemnością Was informujemy na naszych profilach 🙂

CAŁY REGULAMIN