Prezent idealny istnieje

Voucher

Spraw fantastyczny prezent znajomemu lub bliskiej Ci osobie. Zapoznaj się z regulaminem przed zakupem voucher'u.

Wartość minimalna, za jaką można kupić voucher, to 300zł

Voucher niepodległa zwrotowi i wymianie na gotówkę.

Od momentu przekazania vouchera kupującemu Family Ink nie ponosi odpowiedzialności za jego zniszczenie lub utratę. Nie wystawiamy duplikatów.

Vouchery ograniczone są czasowo. Okres ważności vouchera wynosi 18 miesięcy od dnia jego zakupu

Voucher może być wykorzystany jedynie w całości na dowolną usługę w naszym studio. Jeżeli wartość usługi jest niższa niż wartość vouchera, to cała wartość vouchera zostanie uznana za wykorzystaną. Jeżeli wartość usługi jest wyższa niż wartość vouchera, wartość vouchera jest odejmowana od wartości usługi i pozostałą kwotę należy dopłacić.

Jako że voucher jest imienny, nie może zostać przekazany i wykorzystany przez osoby trzecie.

Voucher może być zakupiony osobiście w wersji papierowej lub zdalnie w wersji elektronicznej lub papierowej z możliwością wysyłki na wskazany adres/paczkomat. (Doliczamy wtedy koszt wysyłki do kwoty vouchera)

Uwaga! Voucher może być wykorzystany jedynie w całości. Jeżeli wartość zakupów jest niższa niż wartość Vouchera, to cała wartość Vouchera zostaje uznana za wykorzystaną. Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od wartości zakupów i pozostała kwota pozostaje do opłacenia.

Kontakt

+48 512 678 475
biuro@familyink.pl
ul. Wyszogrodzka 29a,
09-402 Płock

Regulamin

1. Postanowienia ogólne

1.1. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu.
1.2. Płatności przyjmowane są tylko gotówką.
1.3. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku w formie zdjęcia/wideo oraz jego przetwarzanie w celach marketingowych.
1.4. Prosimy przychodzić na sesję bez osób towarzyszących.
1.5. Osoba niepełnoletnia może zostać poddana zabiegowi wyłącznie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Zgoda musi zostać podpisana osobiście, tego samego dnia, po akceptacji projektu. Osoba niepełnoletnia musi mieć ukończone 16 lat.

2. Wybór artysty

2.1. Wybierając artystę sugeruj się tym, co byś chciał wytatuować, każdy z nich ma swój indywidualny styl. Galerię prac artystów znajdziesz na stronie studia, na Instagramie oraz Facebooku.
2.2. Jeśli nie wiesz u kogo chciałbyś się tatuować - zapraszamy na indywidualną konsultację do naszego salonu lub do kontaktu.

3. Terminy

3.1. Każdy z tatuatorów posiada odrębny terminarz. Termin sesji ustalany jest indywidualnie.

CAŁY REGULAMIN