Natasza

Mam na imię Natasza, jednak wszyscy mówią na mnie Entesz, to długa historia ale chętnie opowiem ja na sesji. Z wykształcenia jestem architektą a do Family Ink trafiłam zupełnie przypadkiem i zakochałam się w sztuce tatuażu. Praktykuję od kilku miesięcy ale stworzyłam już wiele dzieł na ludzkiej skórze. Jeżeli lubisz mroczne klimaty, zapraszam do mnie.

Mateusz Januszek
Mateusz Januszek

Janek

Z Lublina do Płocka, taką daleką drogę musiał pokonać, żeby powstało miejsce pełne pasji - FAMILY INK. Ponad dwadzieścia nagród na Polskich i zagranicznych konwencjach. Style w których się czuje dobrze to: Neo Traditional, New School, Old School, Neo/Classic Japan.

Asmena FamilyInk Płock
Asmena FamilyInk

Asmena

Odkąd sięgam pamięcią miałem dużo styczności z ołówkiem i kartką. Style, w których czuję się najlepiej to dotwork, lineart, cartoon, ale nie oznacza to, że inne są mi obce Koniecznie sprawdzajcie moje pracki i widzimy się na miejscu!

Lilka FamilyInk Płock
Lilka FamilyInk Płock

Kriss

Wykonuje czarne tatuaże realistyczne oraz portrety ale posiadam wiele autorskich projektów, które chętnie wykonam na skórze.

Karolina Adamska
Karolina Adamska

Karolina

Siemanko! Nazywam się Karolina z kredkami polubiłam się już od najmłodszych lat swojego życia, więc warto było poświęcić ten czas na to aby znaleźć się tak w cudownym miejscu jak Familyink 🖤 i zacząć rysować wam po skórze ✌️

BzyQ
BzyQ FamilyInk Płock 2

BzyQ

Siema! Tu BzyQ. Tatuowanie to od dawna moja pasja, ale cały czas stawiam na rozwój. Jeżeli marzy ci się tatuaż w stylu anime - wal śmiało!

Diana Lieto
Diana Lieto

Daniel Bless

Pracuję w rożnych stylach i moje umiejętności są dość wszechstronne dlatego jestem w stanie wykonać każdy tatuaż na najwyższym poziomie.

Igor

Tatuażem zajmuję od ponad 10 lat. Specjalizuję się w tatuażu realistycznym kolorowym oraz czarnym. Chętnie wykonam też cover up.

Ola Baki
Ola Baki

Kaśka InkFerno

Moje serce od dawna zajęte jest przez sztukę jaką jest tatuaż. Dziaram w różnych stylach, w poszukiwaniu tych ulubionych!

Ola Baki
Ola Baki

Natasza

Praktykuję od kilku miesięcy ale stworzyłam już wiele dzieł na ludzkiej skórze. Jeżeli lubisz mroczne klimaty, zapraszam do mnie.