Ola Baki (praktykantka)

Hejo! Z tej strony Ola wasz oswojony nerd oraz nowy praktykant w studio! Kocham koty, anime i wszystko co związane z pop kulturą. Rysunku uczyłam się od najmłodszych lat, co popchnęło mnie do dalszego rozwoju artystycznego. Ukończyłam studia na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Warszawie z projektowania gier komputerowych. Czasem jeszcze wracam do tworzenia gierek, ale moje serce od dawna zajęte jest przez sztukę jaką jest tatuaż. Dziaram w różnych stylach, w poszukiwaniu tych ulubionych! Docelowo chciałabym zająć się newschoolem oraz anime i mangą 😁 Daję z siebie wszystko, żeby każdy mój projekt był wyjątkowy i zachwycał was szczegółami i kolorystyką. Przede mną jeszcze długa droga, którą mam nadzieje przebędziecie razem ze mną!

Ola Baki FamilyInk Płock
Mateusz Januszek
Mateusz Januszek

Janek

Z Lublina do Płocka, taką daleką drogę musiał pokonać, żeby powstało miejsce pełne pasji - FAMILY INK. Ponad dwadzieścia nagród na Polskich i zagranicznych konwencjach. Style w których się czuje dobrze to: Neo Traditional, New School, Old School, Neo/Classic Japan.

Asmena FamilyInk Płock
Asmena FamilyInk

Asmena

Odkąd sięgam pamięcią miałem dużo styczności z ołówkiem i kartką. Style, w których czuję się najlepiej to dotwork, lineart, cartoon, ale nie oznacza to, że inne są mi obce Koniecznie sprawdzajcie moje pracki i widzimy się na miejscu!

Lilka FamilyInk Płock
Lilka FamilyInk Płock

Lilka

Cześć! Jestem Lilka, tatuażem zajmuję się od dwóch lat. Pracuję głównie w stylu realistycznym - zarówno w kolorze, jak i w szarościach.

Karolina Adamska
Karolina Adamska

Karolina

Siemanko! Nazywam się Karolina. Z kredkami polubiłam się już od najmłodszych lat swojego życia, więc warto było poświęcić ten czas na to, aby znaleźć się tak w cudownym miejscu jak Familyink 🖤 i zacząć rysować wam po skórze ✌️

BzyQ
BzyQ FamilyInk Płock 2

BzyQ

Siema! Tu BzyQ. Tatuowanie to od dawna moja pasja, ale cały czas stawiam na rozwój. Jeżeli marzy ci się tatuaż w stylu anime - wal śmiało!

Diana Lieto
Diana Lieto

Diana

W swoich pracach stawiam na subtelność i estetykę . Pracuję w technikach „fine line”, „dotwork”. Kocham kwiatowe motywy oraz ornamenty.

Piotr

Rysuję od zawsze a przygodę z tatuowaniem zacząłem kilka lat temu. Lubię tatuaże graficzne, neotrady oraz semi realizm, te małe jak i te wielkoformatowe prace. Lubię eksperymentować wiec jestem otwarty na Wasze ciekawe pomysły.

Ola Baki
Ola Baki

Ola (praktykantka)

Rysunku uczyłam się od najmłodszych lat, co popchnęło mnie do dalszego rozwoju artystycznego. Ukończyłam studia na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Warszawie.