Daniel BzyQ

Siema! Tu BzyQ. Tatuowanie to od dawna moja pasja, ale cały czas stawiam na rozwój. Jak chcesz tatuaż w stylu anime – wal śmiało! Jest to moja mega zajawka i na pewno wspólnie stworzymy coś fajnego ;).

Mateusz Januszek
Mateusz Januszek

Janek

Z Lublina do Płocka, taką daleką drogę musiał "przejść" nasz ojczulek żeby powstało miejsce pełna pasji czyli FAMILY INK. Ponad dwadzieścia nagród na Polskich i zagranicznych konwencjach tatuażu. Style w których się czuje dobrze to: Neo Traditional, New School, Old School, Neo/Classic Japan.

Asmena FamilyInk Płock
Asmena FamilyInk

Asmena

Odkąd sięgam pamięcią miałem dużo styczności z ołówkiem i kartką. Style, w których czuję się najlepiej to dotwork, lineart, cartoon, ale nie oznacza to, że inne są mi obce Koniecznie sprawdzajcie moje pracki i widzimy się na miejscu!

Lilka FamilyInk Płock
Lilka FamilyInk Płock

Lilka

Cześć! Jestem Lilka, tatuażem zajmuję się od dwóch lat. Pracuję głównie w stylu realistycznym - zarówno w kolorze, jak i w szarościach.

Karolina Adamska FamilyInk Płock
Karolina Adamska FamilyInk Płock

Karolina

Siemanko! Nazywam się Karolina. Z kredkami polubiłam się już od najmłodszych lat swojego życia, więc warto było poświęcić ten czas na to, aby znaleźć się tak w cudownym miejscu jak Familyink 🖤 i zacząć rysować wam po skórze ✌️

BzyQ FamilyInk Płock 1
BzyQ FamilyInk Płock 2

BzyQ

Siema! Tu BzyQ. Tatuowanie to od dawna moja pasja, ale cały czas stawiam na rozwój. Jeżeli marzy ci się tatuaż w stylu anime - wal śmiało!

Kacper

Tu Kacper Aka Szafa. Wiem jak ważne dla spokoju ducha jest poznanie swojego tatuatora,więc postaram się wam tu trochę przedstawić.

Piotr

Lubię tatuaże graficzne, neotrady oraz semi realizm, te małe jak i te wielkoformatowe prace.

Diana

W swoich pracach stawiam na subtelność i estetykę . Pracuję w technikach „fine line”, „dotwork”. Kocham kwiatowe motywy oraz ornamenty.

Ola Baki

Ola (praktykantka)

Kocham koty, anime i wszystko co związane z pop kulturą. Rysunku uczyłam się od najmłodszych lat, co popchnęło mnie do dalszego rozwoju artystycznego. Ukończyłam studia na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Warszawie.